385/65 R22.5 б у

Вибираємо шини 385/65 R22.5 на причіп і напівпричіп: що врахувати?

 

Сучасний ринок пропонує величезний вибір покришок. Можна підібрати відповідний комплект у відповідність з будь-якими вимогами, для будь-якого транспорту і на будь-який бюджет. Але великий асортимент - це ще й велика відповідальність. Серед усього розмаїття, важливо знайти оптимальний за вартістю і якістю варіант. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як не помилитися з вибором шин на причіп і напівпричіп 385/65 22.5: підготували для вас корисні поради.

Коли потрібно міняти шини на причепі / напівпричепі?

Новенькі причепи оснащуються якісним комплектом покришок ще на заводі. Отже, купувати додаткові шини відразу немає сенсу: найближчим часом, вони вам не знадобляться. За новою гумою варто відправитися тоді, коли стара демонструє ознаки зносу. Це відбувається, як правило, після досить тривалого періоду експлуатації. Але прискорити знос шин можуть такі чинники:

• Зберігання в неправильних умовах - наприклад, на відкритому повітрі;

• Недотримання рекомендацій по демонтажу покришок на період простою причепа;

• Експлуатація причепа на дорожньому покритті поганої якості.

Також, що очевидно, шини будуть мати потребу в заміні в разі серйозних механічних пошкоджень, проколів і так далі.

Головні критерії вибору

Перш ніж віддавати перевагу тому чи іншому комплекту гуми, врахуйте наступні особливості причепа:

• Призначення, тип і розмір.

• Умови його експлуатації.

• Вантажопідйомність.

Важливо, щоб шини відповідали оптимальним розмірним характеристикам для конкретної моделі причепа. Дізнатися, який типорозмір підійде вашій причеп / напівпричепа можна з технічної документації, яка до нього додається. Там повинні бути вказані конкретні значення.

Нові або БУ?

Дане питання, мабуть, хвилює всіх водіїв. Нові комплекти гуми коштують значно дорожче, в той час як БУ - це відмінний спосіб заощадити. Звичайно ж, не всі БУ-шні шини відрізняються гарною якістю: завжди є ризик придбати непридатну до експлуатації гуму. Щоб такого не сталося, звертайтеся за старими покришками виключно в надійні компанії.

Тут добре зарекомендували себе «1000shyn». Фахівці співпрацюють безпосередньо з європейськими постачальниками, закуповуючи гуму з мінімальним пробігом і без яких-небудь дефектів. У них на сайті ви знайдете найпопулярніші типорозміри шин для причепів / напівпричепів. Наприклад, кермо 385/65 22.5 і багато інших. Є можливість покупки шин в кредит.

Підведемо підсумок

Вибір гуми 385/65 22.5 для причепів і напівпричепів - досить проста, при правильному підході, завдання. При їх купівлі, важливо звернути увагу на особливості конкретного причепа і його умови експлуатації. Це допоможе прийняти правильне рішення. І пам'ятайте: відмінний спосіб заощадити - це бу покришки, придбані у надійних постачальників. Бажаємо вдалого вибору!

 Показано від 1 до 12 з 17 (всього сторінок: 2)