315/70 R22.5 б у

Чи варто брати БУ-шні шини на тягу і кермо 315/70 R22.5?

Величезний асортимент покришок на сучасному ринку вводить в якусь оману: складно визначитися, віддавши перевагу оптимальному варіанту. Зазвичай, шини від відомих брендів коштують дорого, а більш дешева гума демонструє обмежений ресурс, погано поводиться на дорозі, є не досить міцною. Але існує і третій варіант - колишні у вживанні покришки, які поставляються до нас з Європи. Давайте розглянемо, чому, у багатьох випадках, вигідно вибирати саме таку гуму.

На першому місці - значна економія фінансів

Нові шини на тягу і кермо типорозміру 315/70 22.5 обійдуться у значну суму грошей. Особливо, якщо ви хочете не аби які покришки, а по-справжньому якісні. БУ гума аналогічних характеристик буде коштувати в кілька разів дешевше: вам не доведеться переплачувати. Економія відбувається сама собою.

Мінімальний пробіг, ніяких дефектів

БУ-шні шини, закуплені в Європі, практично не зношені: вони експлуатувалися на якісному дорожньому покритті, не піддавалися високим навантаженням. За зовнішнім виглядом, така гума поступається нової лише мінімально. На ній не буде тріщин, проколів, значних потертостей, малюнок протектора буде виразним.

Можливість купити шини відомих брендів

Старі покришки Michelin, Dunlop, Goodyear доступні кожному водієві завдяки розумній ціні. Нову гуму даних виробників, в силу її високу вартість, може собі дозволити не кожен. До того ж, шини від відомих брендів, добре зарекомендували себе на світовому ринку, мають більш високу якість, ніж продукція «безіменних» виробників.

Де знайти якісні БУ-шини?

Важливо знати, що не вся стара гума однаково якісна. Деякі фірми-постачальники можуть пропонувати надто зношені, практично непридатні до експлуатації покришки. Тому рекомендуємо звертатися в надійні компанії. Наприклад, відмінно зарекомендували себе фахівці з «1000shyn». У них ви можете замовити не тільки гуму на кермо і тягу типорозміру 315/70 R22.5 але і безліч інших варіантів покришок. «1000shyn» безпосередньо співпрацюють з європейськими постачальниками, пропонуючи виключно високоякісну гуму: з мінімальним пробігом і без дефектів.

Які ризики при купівлі шин БУ?

Якщо ви придбали гуму з мінімальним зносом, то не варто очікувати від неї «каверзи»: покришки будуть відмінно проявляти себе на дорозі, не доставляючи ніяких турбот. До того ж, БУ-гума, крім нижчої ціни, має вагому перевагу перед новою: їй не знадобиться період притирання до дорожнього покриття.

Тому купівля старих шин на кермо і тягу 315 70 22 5 - відмінне рішення, яке допоможе заощадити фінанси, не ризикуючи, при цьому якістю. Звертайтеся за покришками в перевірені фірми, і ви обов'язково залишитеся задоволені!

 Показано від 1 до 12 з 34 (всього сторінок: 3)