14.00 R20      (370 - 508) бу

Для якого транспорту підійдуть 14.00 R20 (370-508)?

 
 
     Вибір підходящої гуми - завдання, яке вимагає певних знань і навичок. Водію легко розгубитися серед вражаючого розмаїття, яке пропонує сучасний авторинок. Але ознайомившись з головними характеристиками шин, зможете самостійно підібрати ідеальний варіант саме для вашого автомобіля - не знадобиться ні допомоги продавця-консультанта, ні поради досвідченіших колег-водіїв.
     Основний параметр будь покришки - це її типорозмір, або ж значення, з якого можна дізнатися радіус і ширину вироба. Гума з типорозміром 14.00 R20 (370-508) ідеальна для вантажівок: КАМАЗів, УРАЛів і інших аналогічних автомобілів. У більшості випадків, вона володіє посиленим протектором, який забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею. Шини 370-508 (14.00-20) однаково добре підходять як для експлуатації на автомагістралях, так і для поганого дорожнього покриття або навіть бездоріжжя.
     Як заощадити, купуючи гуму на Урал 14.00 R20?
Будь-який водій хотів би придбати якісні шини на Урал, не переплачуючи. Тут можна піти двома шляхами: вибрати шини на Урал відповідного типорозміру в економ-сегменті, або звернути увагу на шини, що були у вжитку. Нові покришки, які коштують недорого - рішення привабливе, але недовговічне. У більшості випадків, гума з економ-сегмента втрачає на якості вже після першого сезону експлуатації: на її поверхні з'являються мікротріщини і інші дефекти. Таким чином, істотно заощадити не вдасться - знадобиться або ремонт, або повторна заміна шин.
     Шини бу - один з кращих варіантів для тих, хто хоче заощадити на обслуговуванні автомобіля. Зазвичай, такі шини поставляються в Україну з Європи, тому мають багато переваг:
     • Мінімальний знос протектора. Що були у використанні шини типорозміру 14.00 R20 (370-508), в більшості випадків, експлуатувалися на хорошому дорожньому покритті, тому не мають значних дефектів - виглядають і проявляють себе на дорозі практично як нові вироби.
     • Відмінними експлуатаційними характеристиками. Зазвичай, вдруге продаються виключно покришки від відомих у всьому світі брендів - Continental, Michelin, Dunlop, Good Year. Це автоматично гарантує їх виняткову надійність.
     • Дуже низькою вартістю. Ціна старих шин в кілька разів нижче, ніж у нових. Тому будь-який водій зможе заощадити, не ризикуючи якістю виробів.
     Ще один важливий «плюс» - шинам 14-00 20 БУ не потрібно притиратися до дороги, на відміну від нових покришок. Вони відразу ж готові до експлуатації.
    Де краще купувати БУ шини 14.00 R20?
    Старі покришки 370-508 14 00-20 можна знайти на авторинку або придбати «з рук» по оголошенню в Інтернеті. Але оптимальний варіант - це гума, яка продається в спеціалізованих компаніях. Відмінно зарекомендувала себе компанія 1000shyn: вони безпосередньо співпрацюють з європейськими постачальниками, ретельно перевіряють продукцію перед покупкою. Це - відмінний варіант для водіїв, які вважають за краще розумну економію.
 


Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)